Legends Of Honor

Kale İnşa Etme Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Good Geym
Legends Of Honor; bir lord olarak her gün size verilen görevleri yerine getirmeye ve mevcut kalenizi büyütmeye çalışacağınız online simülasyon oyunudur.

Legends Of Honor; bir lord olarak her gün size verilen görevleri yerine getirmeye ve mevcut kalenizi büyütmeye çalışacağınız online simülasyon oyunudur.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda herhangi bir indirme yapmadan tarayıcınız aracılığı ile online oynayabileceğiniz Legends Of Honor oyununda bir lord olarak görev alıyorsunuz. Temel göreviniz; ekranın sol alt kısmında yer alan "Görev Günlüğün"ndeki görevleri yerine getirerek ganimetleri kazanmak ve kalenizi büyütmek olacaktır.

Ayrıca emirlerinizi bekleyen ve sizin için düşmanlarla savaşacak lan askerleriniz mevcut. Kalenizin dışında çıkan isyan ve ayaklanmalara askerlerinizi göndererek savaşmalarını sağlayabilir ve başarılı olduğunuz takdirde elde edeceğiniz ganimetlerle kalenizi büyütebilirsiniz.

Başarılı her görev sonrasında yeni seviye ve öğelerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca kalenizi büyütmek için bir taş madeni gibi bir çok bina inşa etmeniz gerekiyor. Bu binaları inşa ederken "Ücretsiz Tamamla" butonuna tıklayarak daha hızlı inşa edilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra binalarınızın verimliliğini arttırmak için her fırsatı değerlendirmeli ve binalarınızı yükseltmelisiniz.

Ekranın alt kısmında yer alan ikonlar size rehberlik edecektir. Yine bu ikonların arasında yer alan "Dünya Haritası" aracılığı ile topraklarınızı ve keşfedebilirsiniz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebilmek için harika bir alternatif olan Legends Of Honor ile yüce krallığınızı kurun ve büyütün.

İyi Eğlenceler!

Legends Of Honor indir